logotyp

Proč www stránky od nás?

V čem jsme jiní - výhody www stránek od ALS-Euro oproti konkurenci

Komunikace s klienty – záruka porozumění a úspěšného vytvoření reprezentativního webu

Komunikace s klienty – záruka porozumění a úspěšného vytvoření reprezentativního webu

Zatímco mnoho firem nabízejících vytvoření webu inzeruje tvorbu www stránek během několika minut, my vše připravujeme pečlivě a s rozvahou. To nám umožňuje získat od klienta co nejvíce informací, jaká je jeho představa o budoucím webu. Je pro nás velmi důležitá komunikace s klientem a individuální péče. Jen tímto způsobem lze stvořit web, který není jen pouhou kopií dle předchystané šablony, jak to praktikují mnohé jiné firmy. Připravujeme internetové stránky klientům na míru, protože každý klient a firma mají svá specifika. S klienty komunikujeme nejen během tvorby www stránek, ale i poté, jelikož vytvořením webu naše práce nekončí.

Široké portfolio služeb

Široké portfolio služeb

Roky praxe v oboru tvorby www stránek a následné péče o weby nás naučily, že všechno se vším souvisí, a že je třeba pohlížet na tvorbu a péči o www stránky komplexně. Náš tým je tvořen profesionály, z nichž všichni mají na starosti odlišné věci potřebné pro správný chod Vašeho webu. Jejich úzká spolupráce a komunikace mezi sebou umožňuje detailní nadstandardní péči  o Váš web nebo eshop, od jeho tvorby, přes webdesign, seo optimalizaci, aplikaci nových technologií, marketingové analýzy Vašeho podnikání až po služby jako je tisk letáků či vizitek. O naše klienty se stále zajímáme, nabízíme jim zdarma e-mailové kurzy s aktuálními novinkami a  radami, jak jejich web přizpůsobit novým trendům pro stálý příliv nových zákazníků na jejich stránky. Na rozdíl od firem, které si vše nechávají pro sebe, my se  s Vámi podělíme o naše zkušenosti získané mnohaletou praxí v oboru.

Naši klienti si u nás mohou  objednat školení na ovládání redakčního systému či eshopu. Školení probíhá formou školící přednášky. Na závěr je vymezen prostor pro dotazy jednotlivých účastníků, případně také možnost vyzkoušet si ovládání redakčního systému na vlastním webu.

Klienti požadující specifické nadstandardní služby a funkce webu mají možnost doprogramování rozličných funkcí www stránek přímo na zakázku. Ve srovnání s konkurencí nabízíme k www stránkám mnohem více cenově dostupných doplňkových služeb.

Investujete do reklamy? S pomocí našich kontaktů Vám nabídneme ty nejlepší ceny na trhu za účinné reklamní balíčky. Spolupracujeme např. s jedním nejnavštěvovanějších portálů iDnes. Nabízíme vše, ohledně webových prezentací a podpoříme Vaši firmu, aby se mohla rozrůstat a vzkvétat.

Vyzkoušejte si nás zdarma

Vyzkoušejte si nás zdarma

Oproti konkurenci si můžete  naše služby vyzkoušet zdarma ještě před samotnou tvorbou webu. Vytvoříme pro Vás demo verzi www stránek na redakčním systému Velký Web. Neostýchejte se vyzkoušet www stránky nanečisto a naučte se ovládat svůj nový web ještě před jeho vznikem. Demo není univerzální šablonou pro všechny klienty, ale je přichystáno pro každého zájemce individuálně s přihlédnutím k oboru podnikání a jeho představám o tvorbě webu.

Péče o web

Péče o web

Pravidelná péče o web obnáší zdarma nové verze redakčního systému, kompatibilní s nejnovějšími technickými novinkami. U zastaralých www stránek se může stát, že klienti mají potíže např. objednat si zboží z mobilních telefonů. Na rozdíl od toho na naše www stránky je vždy spolehnutí. Naše klienty průběžně informujeme o novinkách,  radíme jim jak na SEO optimalizaci, aby byl jejich web na předních pozicích ve vyhledavačích.

 

Jak vám poskytneme v grafice lepší služby než konkurence

Jak vám poskytneme v grafice lepší služby než konkurence

V našem týmu je několik grafiků,  což nám umožňuje tvořit neotřelé webdesigny, netuctové a kreativní grafické práce. Naši klienti mohou využít zvýhodněných balíčků např. pro tvorbu designu webu i firemních dokumentů, který dodá jednotný vzhled prezentaci celé Vaší firmy. Rozjezd nové firmy či kompletní  změnu její image lze odstartovat již při tvorbě nového webu. Webdesign, loga, vizitky, razítka to vše máme na paměti již při prvním kontaktu s klientem. Vše vzniká současně, dokonale provázáno a vyladěno do detailů.

Zdarma k www prezentaci

Jako bonus k našim www stránkách oproti konkurenci dostanete zdarma webhosting, aktualizace nových verzí v ceně, základní SEO optimalizaci a možnost e-mailového školení obsahujícího kurz péče o web. Od roku 2013 provádíme zdarma také výstupní kontrolu nově spuštěných webů.

Zde si můžete objednat nové www stránky či eshop nebo získat více informací o našich službách.

Zaujala Vás naše nabídka? Plánujete nový web? Chcete více informací?

Jestliže nepatříte mezi naše zákazníky, plánujete spuštění nového webu v horizontu několika příštích měsíců a uvažujete o naší nabídce, jednáte s dodavateli zboží či potřebujete více času na rozmyšlenou, můžete se přihlásit k odběru novinek a zasílání slevových akcí emailem. Stačí vyplnit krátký formulář.

Zajímám se o novinky a slevy z oblasti tvorby www zasílané emailovou poštou

*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2024. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva