logotyp

Jak založit firmu?

Sleva 10% pro nové firmy na www stránky či e-shop !

Snažíme se usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním Vaší prezentace na internetu.  Proto jsme připravili  slevu 10 %  na pořízení WWW stránek nebo Elektronického obchodu (poukázka k vytištění níže) a to objednáte-li web a uzavřete smlouvu před založením firmy, v průběhu právních úkonů spojených s jejím založením, nebo nejpozději do 2 měsíců od vzniku firmy.  Procento slevy se odečítá z částky za službu Velký Web, kterou zaplatíte v prvním roce provozu stránek. Sleva je vyčíslena na finální výzvě k platbě.  Objednávejte zde online.

Od srpna 2009 do srpna 2011 tuto slevu využila společnost CIK-INVEST s.r.o. pro zřízení svých nových www stránek..V dubnu 2010 slevu 10% pro nově založené firmy čerpala Classic Cars s.r.o. s eshopem mg-dily, ke kterým se v průběhu roku 2010 připojilo ještě několik dalších firem, které díky této akci mohli pořídit www stránky nebo e-shop v prvním roce levněji. V průběhu roku 2011 tuto akci na www ...

VYTISKNĚTE SI SVOJI ... S L E V U !!! ... a pak pošlete poptávku, připravíme Vám cenovou nabídku. Do poznámky v poptávce UVEĎTE, že máte zájem o SLEVU pro NOVÉ FIRMY !!!

Poukázka na slevu na webové stránky a e-shopPoukázka na slevu na webové stránky a e-shop

Poptávka vytvoření webu či dema / objednávka katalogu tvorby www stránek - nezávazně

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Jak založit firmu - postup v bodech

Jak založit firmu - postup v bodech1) Vyberte si obor podnikání. Ale předpokládáme, že v tomto směru již máte z větší části jasno, jinak byste se neptali, jak založit firmu.

2) Zadejte si výrobu internetových stránek případně i internetového obchodu. Proč ještě před založením firmy?

- při tvorbě prezentace se vás zeptáme, co budete nabízet. Dovedeme  Vás k tomu, že právě v této chvíli si nejvíce ujasníte svoje budoucí místo na trhu. Odpověď na otázku jak založit firmu pro vás přestane být vzdáleným místem nejistoty. Při přípravě podkladů pro internetovou prezentaci budeme spolupracovat. Ujasníte si, co budou vaše přednosti, snáze vám vyplyne, jak se bude firma jmenovat, jaké živnostenské listy budete potřebovat, jak se chcete navenek prezentovat, kdo budou vaši zákazníci, jaké budete mít ceny, a jakou zvolíte taktiku. Nic jiného Vám tyto otázky nepomůže ujasnit tak dobře, jako příprava materiálů pro firemní prezentaci na internetu. Navíc veškeré náklady spojené s tvorbou internetové prezentace, které byly vynaloženy před založením firmy majitelem, si můžete uplatnit do účetnictví jako náklady spojené se založením firmy.

Jak při založení firmy získat do začátku nové zákazníky na www

Jak při založení firmy získat do začátku nové zákazníky na www- internet Vám přinese nové zákazníky, ke kterým byste se sami třeba nikdy nedostali. Doporučíme Vám, jak takové zákazníky internetovou prezentací či e-shopem nalákat k zaslání objednávky.

- když internetové stránky zadáte včas (včas může znamenat i 2 nebo 3 měsíce před založením firmy), již první den podnikání Vám mohou webové stránky přinášet zisk! Kvalitní stránky ani e-shop nevznikne za 5 minut ! Na přípravě stránek pracuje kromě Vás i náš Grafik, aby zajistil jejich vzhled, barevný soulad a poutavost. Na přípravě Vašich stránek také pracuje náš SEO odborník, který doporučí úpravy v textech tak, aby se líbily internetovým vyhledavačům. Tyto vyhledavače budou použity právě Vašimi budoucími zákazníky k tomu, aby našli zboží nebo služby, které budete nabízet.  Pokud se vyhledavačům budou vaše stránky líbit, nabídnou je zákazníkovi při vyhledávání spíše, než stránky další konkurence.


3) Díky bodu 2 si také ujasníte, kdo budou Vaši dodavatelé a partnerské firmy, což je vhodné před tím, než se vydáte založit firmu. V případě, že plánujete provoz e-shopu, možná zvolíte pro vedení účtu Raiffeisenbank, tak aby Váš e-shop umožňoval přímou platbu přes eKonto. To znamená, že okamžitě, jakmile zákazník v e-shopu objedná, pokud má stejnou banku, můžete mít peníze ihned na účtu. Firmy, které řeší webové prezentace až po založení firmy, jsou v takovýchto detailech pak v nevýhodě. Mnoho věcí pro založení firmy vyplyne právě v průběhu přípravy www prezentace!


4) V souvislosti s tvorbou internetové prezentace pro vás náš grafik za výhodných podmínek může připravit firemní logo a návrh vizitky v elektronické podobě. Obojí obdržíte na CD. Firemní logo budete ihned od zahájení podnikání potřebovat pro výrobu razítka. Logo navíc zakomponuje do grafické podoby Vaší internetové prezentace, tak, jak je běžně zvykem. A vizitky jsou Váš nástroj pro podnikání. Vizitky dáváte při jednání partnerům - tak, aby Vás mohli kontaktovat s objednávkou. Na vizitkách je uvedena internetová adresa vaší webové prezentace, váš e-mail (zakládáme vám při objednávce internetových stránek k doméně jako samozřejmost).
E-shop u Berušky Stránky mateřské školy Bag Health Care- zdravotnické potřeby E-shop Ráj mininek Internetový obchod Ráj mininek Relax studio web - kadeřnictví, nehty

Potřebujete vytvořit www stránky či E-shop a nemáte čas? ZAVOLÁME VÁM !

Tvorba www stran - zadejte tel. číslo

.

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
Nemáte čas a potřebujete rychle vyřešit Vaše požadavky ohledně www prezentace či spuštění e-shopu? ZAVOLÁME VÁM ! Stačí vyplnit Vaše telefonní číslo a naše pracovnice specializovaná na potřeby zákazníků Vás bude osobně telefonicky kontaktovat. Vaše telefonní číslo nebude použito pro jiné účely. Vytvoříme www stránky i pro časově velmi vytížené klienty!

Jak dál po založení firmy

Jak dál po založení firmy

Po založení firmy a vytvoření stránek nenásleduje období, kdy nečinně čekáte s rukama v kapsách, co se stane. Určitě to vše nekončí u otázky, jak založit vaši firmu, vy sami víte, že teď po založení vás čeká práce. Zkuste svojí novou internetovou prezentaci aktivně využívat k tomu, aby pro vás pracovala. Je to váš nástroj, stroj, pracovní prostředek, pracovník!

S tím, jak web či e-shop co nejlépe využít pro vaše podnikání vám poradíme. Máme připravených několik postupů a balíčků, které pomohou tohoto vašeho pracovníka zapojit na maximum. Co přesně? To záleží na oboru vašeho podnikání.


Některé z možností, jak zapojit webovou prezentaci, aby co nejvíce pracovala pro vás:
- vytvoření reklamy na auto s odkazem na vaši internetovou prezentaci (vyřeší grafik)
- registrace do balíčku internetových katalogů pro zvýšení návštěvnosti vašich stránek (řeší náš SEO pracovník)
- psaní článků a novinek pro přitažení pozornosti k vaší prezentaci/eshopu. (řeší náš redaktor a marketingový odborník)
- zajištění partnerských výměnných odkazů s dalšími webovými stránkami z oboru pro zvýšení bonity a návštěvnosti vaší prezentace (řeší náš marketingový odborník)

Další možnosti zašleme na vyžádání při konkrétní spolupráci - právě s ohledem na váš obor podnikání.

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2024. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva