logotyp

Reference

www.msbroucek.eu

Paní ředitelka i kolegyně oceňovaly podporu, že o ně pravidelně pečujeme, že upozorňujeme na chyby. Ocenila srozumitelnost výkladu. Jiné firmy jen posílají faktury, ale pravidelá péče jim schází.

Reference - tvorba www stránek a e-shopů

Vzhledem k množství referencí jsme se rozhodli je roztřídit do kategorií podle oborů. Nahoře na stránce tedy najdete reference dle kategorií.  Po kliknutí se otevřou refenece s obrázkovými náhledy.

Vaše zkušenosti s ALS-Euro s.r.o.

Iveta Vlková, administrátor webu MŠ Klášterec nad Ohří

,,Po zkušenostech s fungováním původních webových stránek (již od roku 2012) a nedávnou tvorbou nových stránek respektive rozšiřováním webu v souvislosti se sloučením mateřských škol v Klášterci nad Ohří sděluji, že jsme se službami společnosti ALS spokojeni a velice si vážíme především vstřícného přístupu Vašich zaměstnanců během řešení jakýchkoli záležitostí či problémů spojených s provozem webových stránek. Pevně věříme, že nastavená úroveň spolupráce bude pokračovat i nadále."


Radka Neshybová, internetové stránky www.konzult-transport.cz

,,Firmu ALS-Euro jsme si vybrali na doporučení a jsme s výsledkem spokojeni.Co se týká grafiky a našich požadavků bylo nám vždy vyhověno v rekordně rychlém čase a technická podpora je také vždy k dispozici.I s vizitkami a logem jsme naprosto spokojeni.

Případným zájemcům a i začátečníkům s www stránkami můžeme doporučit."


Tereza Hynková, e-shop www.bazar-secondhand.cz

,,Moc si vážím Vašeho osobního přístupu a okamžitého řešení případných dotazů a úprav jak ve funkčnosti, designu či doplňků k mému obchodu.

Design je přesně dle mých představ a veškeré moje námitky byly okamžitě odstraněny, upraveny.

Funkčnost je jednoduchá zároveň efektivní, tedy po chvíli ,,vrtání" v zázemí programu jsem vcelku vše pochopila a v čem jsem si nevěděla rady ihned jste mi pomohli.
Jsem ráda, že jsem si ke spolupráci vybrala právě Vás."


Mgr. Rostislav Koc, ředitel ZŠ a MŠ Únanov  

,,V době, kdy jsme chtěli při tvorbě našich webových stránek přejít na redakční systém, nás velmi zaujala právě nabídka firmy ALS-EURO. Domluvili jsme si schůzku s manželi Balkovými a bylo rozhodnuto. Musím říci, že jejich přístup a jednání bylo naprosto profesionální a trvá do dnešního dne, kdy jsme již web spustili a postupně jej zdokonalujeme. Vždy byli ochotní řešit naše přání a požadavky, a když jsme si byli v něčem nejistí, poradili nebo přímo pomohli.  Za dobu, co pracuji v pozici ředitele školy, jsem se s takovýmto přístupem setkal opravdu jen ojediněle. Věřím, že bude tato výborná spolupráce pokračovat i nadále a firmu ALS-EURO doporučuji všem dalším zájemcům."


Mgr. Jan Holas, ředitel ZŠ Soběslav, Komenského 20

„Firma ALS - Euro, se kterou jsme se pustili do tvorby našich nových webových stránek splnila naše očekávání.
Jakékoli naše přání nebylo dopředu zavrhnuto, naopak pracovníci firmy se snažili udělat vše pro splnění našich představ.
Byli jsme překvapeni i vlastní iniciativou pracovníků firmy, kteří nečekali pouze na naše požadavky.
Firmu ALS - Euro můžeme doporučit.“


Žaneta Salátová, ředitelka Mateřského centra Karlovy Vary, o.s.

,,Chtěla bych touto formou velmi poděkovat celému týmu. Dlouho jsme si jako neziskovka nemohli dovolit kvalitní stránky. Služeb je hodně a aktivit a sdělení máme pořád spoustu. Stránky, které by dokázaly být tak flexibilní, přehledné a poutavé byly nad naše finanční možnosti. Překvapilo mě, že v tak krátké době a bez osobní schůzky jste dokázali přesně vystihnout podstatu naší organizace. A to jak designově, tak funkčností. Stránky ve všech směrech vyhovují našim potřebám. Velice si cením profesionality Vašeho týmu a ochoty vše vychytat a pomoci splnit všechny naše požadavky. Oceňuji funkčnost stránek, snadnou administraci, dokonalý a originální design a skvělou cenu pro neziskovky. Za Mateřské centrum Karlovy Vary moc děkujeme."


Dana Pechová, ředitelka mateřské školy MŠ U Jezu, Žatec, okres Louny

,,Dobrý den paní Pospíšilová, chtěla bych vám i celému týmu pracovníků vaší firmy ALS-EURO s.r.o. poděkovat za webové stránky pro naší mateřskou školu. Web stránky mají krásnou grafiku, jsou přehledné a všem pracovnicím školky se moc líbí. Cením si ochoty a pomoci, vstřícnosti při ukládání a úpravě stránek. Naše požadavky byly vždy splněny a já věřím, že tato spolupráce bude i nadále fungovat bez problému. Proto jsem si vás v konkurenci jiných firem vybrala a budu dále doporučovat. Jste jedničky s profesionálním týmem.  Děkuji moc a přeji hodně spokojených zákazníků.  Pěkný den."Martin Břeň, bezpečnostní agentura BM Security

,,Trošku déle trvalo vytvoření stránek, ale o to lepší stránky jsou. Hned po spuštění jsou na ně samé kladné ohlasy. Přístup firmy ALS-Euro s.r.o. je velice vstřícný a profesionální. Naprosto úžasně funguje technická podpora. Stačí zavolat a rádi se vším poradí a pomůžou. Tuto firmu můžu vřele doporučit."Eva Frančeová, školní správce webu ZŠP a ZŠS Lužiny

,,Nabídka firmy ALS-Euro s.r.o. pro naši školu byla velmi zajímavá a splnila zcela naše požadavky. Administrace webové stránky poskytuje příjemné prostředí pro aktualizaci mnoha sekcí. Administrátor webové stránky se servisem firmy vždy nalezne ideální řešení pro další svou práci a profesionální přístup firmy ALS-Euro s.r.o. je stále přítomný. Nebojíme se mít webovou stránku u firmy ALS-Euro s.r.o.."


Mgr. Hynek Radouš, zástupce ředitele ZŠ Týnec nad Labem

,,Zpočátku jsme měli problém s termínem vytvoření webových stránek. Následně se vše podařilo vyřešit tak, aby stránky byly spuštěny. Velice příjemně nás překvapil návrh grafika, měli jsme požadavek na zachování originálního designu původních stránek. S funkčností a administrací stránek jsme spokojeni. K obchodním zástupcům a technické podpoře máme zatím jen slova chvály. V současnosti bych potřeboval ještě vyřešit jednu technickou záležitost ohledně ialb."


Mgr. Martin Švanda, ZŠ v Jemnici

,,Největší pozitiva spatřujeme zejména v těchto oblastech spolupráce:

- akceptace našich požadavků ohledně grafického zpracování
- velmi přívětivé prostředí pro administraci
- dosud stoprocentní funkčnost
- možnost vkládat hromadně fotogalerie
- ochotu, aktivní přístup při řešení našich požadavků a dotazů"


Bc. Pavel Hrubý, eshopy Diablo Moto, Moto-Army

,,Vaše služby mohu jen doporučit a také to tak dělám. (e-shop www.filemon-baucis.cz je hmatatelným výsledkem, pokračuje www.diablomoto.cz a brzy přibude další)
Jsme s e-shopem od Vás naprosto spokojeni, především z pohledu komfortu v administraci (přehlednější e-shop neznám - vyzkoušeli jsme jich dost), tak také v oblasti možností rozšíření o další moduly, které umožňují posunout e-shop na vyšší úroveň (na rozdíl od e-shopů zdarma nebo těch levných) to je zase z pohledu zákazníků. Z těchto důvodů  jsme k Vám  také přešli s e-shopem www.DiabloMoto.cz 
Důležité je, že jste přímo tvůrci e-shopu a je tak možné  nechat doprogramovat cokoliv si kdo vymyslí v duchu hesla "nic není nemožné".
Z hlediska grafiky na www.Moto-Army.cz je také spokojenost, grafika není tuctová a e-shop díky tomu vyčnívá z řady v tom dobrém slova smyslu. Chytře zvolený nápis je velmi zdařilým zvláště při hledání ve full textu, kdy se v náhledu objeví nápis MOTO, který pak přitahuje potencionální zákazníky. viz. foto v příloze.
Ne méně důležitá je také podpora ze strany Vašich spolupracovníků, kteří nám v případě potřeby s e-shopem pomohou. V tomto ohledu bych měl jednu malou připomínku, která je lehce řešitelná. 
Postrádám rychlejší reakci na naše e-maily ne v tom smyslu, že příslušný pracovník hned všeho nechá a začne řešit naše problémy (to by bylo v ideálním případě), ale v tom smyslu, že na naši zprávu dostanu obratem odpověď, kde bude potvrzeno, že o zprávě víte a že se jí budete zabývat. (optimální je i uvést termín řešení případných požadavků)
Je to stejné jako se zákazníky v e-shopu. Pokud dostanou informace obratem, pak neprudí a v drtivé většině případů si na zboží počkají."
 

Andrea Koubíková, ředitelka ZŠ Mochov

,,Vážená paní inženýrko Procházková,
webové stránky naší školy jsou již dva měsíce v provozu a slyším na ně samé kladné ohlasy.
Touto cestou bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům společnosti ALS-Euro.s.r.o, kteří se na vývoji stránek podíleli.
Ale hlavní můj dík patří Vám za vstřícné jednání, ochotu a trpělivost při plnění a konečné úpravě stránek.
Děkuji moc. Pěkný den.
Andrea Koubíková"


Zdeněk Moucha, ředitel základní školy ZŠ Černošice

,,Již více jak rok spolupracuji s firmou  ALS – Euro,s.r.o. Naše spolupráce je příkladná. Uvedená firma je spolehlivá a schopná reagovat na každý podnět, který ji zadáme. Ochota a profesionalita je patrná z každého kroku. Má i vlastní invenci. Doporučuji ji ke spolupráci."

 

 

Lucie Kuchťáková, internetové stránky ZŠ Vokovice

"S profesionálním přístupem firmy ALS-Euro s.r.o jsem byla ve fázi příprav a samotné realizace velice spokojená. Velice si vážím jejich příjemné spolupráce s celým týmem naší školy. Byli nám ochotni pomoci a odpovědět všechny dotazy, týkající se administrace, redakčního systému a ostatních náležitostí. Provedli nás od samého začátku, až po velice zdařilé webové stránky, které si dokážeme sami ovládat, doplňovat a upravovat. Z webových stránek má celý tým velkou radost a v neposlední řadě rodiče i samotní žáci naší školy. Moc děkuji celému týmu za velice zdařilou a profesionálně odvedenou práci."

 

Jana Šarounová, internetové stránky SPC pro děti s vadami řeči

"Jsme spokojeni především s administrací našich stránek - můžeme bez problémů přidávat, co potřebujeme, rozhraní funguje bezchybně, čas potřebný k aktualizaci stránek se tak několikanásobně snížil. Dobrá je také možnost vidět při úpravě okamžitě změny, které na stránkách nastanou. V případě, že nevíme, jak co udělat, dostaneme na náš dotaz okamžitou odpověď."

 

Jana Šmudlová, e-shop Filemon & Baucis

 

"Na firmu ALS-Euro jsem narazila vlastně náhodou a díky za to. Od začátku spolupráce mám příjemný pocit z profesionálního a vstřícného přístupu. Vyhovuje mi možnost podílet se na tvorbě stránek sama a zároveň oceňuji, že v případě, když se člověk zadrhne, tak má jisté, že se může chytit záchranného lana. A světe div se! Když se člověk radami profesionálů řídí, tak je to hned poznat!"

Jindřiška Koukolová, e-shop Zverimex - krmiva a chovatelské potřeby Písek

"S ALS-Euro s.r.o. jsem velmi spokojena. Z velké konkurence, která na webu je, jsem Vaší firmu zvolila pro neuvěřitelně velký rozsah nabídky služeb začínajícím, což v mém případě je. Od začátku jsem přesně věděla, co si mohu objednat a za kolik. Na doporučení jsem absolvovala kurz u paní Pospíšilové a jsem přesvědčena, že to nebyla zbytečná investice. Těším se na další spolupráci."

Radek Richter, e-shop Prolong

"Chtěl bych poděkovat celému kolektivu ALS, zvláště panu Balkovi, za jejich výborně odvedenou práci a nadstandardně profesionální přístup. Při vývoji mého webu jsem se setkal s neobvyklou ochotou řešit jakýkoliv problém bez ohledu na čas, směřující ke zdárnému dokončení. Po dokončení se přístup nezměnil a vše funguje tak, jak má. Od doby spuštění se zvedla podstatně návštěvnost a také je to znát samozřejmě na obchodu a financích. Jen škoda, že jsem o Vás nevěděl už v roce 1999, kdy jsem spouštěl první web-shop."

 

Robert Filiczky, e-shop Hungaro Delikates

"S profesionálním přístupem firmy ALS-Euro s.r.o. jsem mile překvapen. Vytvořili internetové stránky spolu s e-shopem na profesionální úrovni. Navrhli logo firmy, razítko a vizitku ve stejném stylu. To znamená, že připravili pevný základ pro image naší firmy. Rychlost a vstřícnost je neobvyklá, a jsme moc rád, že jsem oslovil právě ALS-Euro. Vřele doporučuji všem začínajícím podnikatelům, ale i firmám, které již jsou léta na trhu. Chtěl bych poděkovat panu Balkovi, který se stará o chod a neustálé zkvalitňování internetových stránek."

 

Ivana Ledererová , asistentka firmy Bome, s.r.o.

"Osobně se znám s Erikou a Radkem již nějakou tu dobu, a za ta léta vím, že se jejich produkty a služby stále vyvíjejí. Také jsem firmu ALS-Euro naší firmě doporučila jako firmu, kterou znám a vím, že je na ně spolehnutí. Nyní v praxi a s využitím služeb zjišťuji, jak se pracuje v administraci, myslím, že se tam orientuji celkem dobře, když potřebuji poradit, obracím se na pana Viktora Balka. "

 


Potřebujete vytvořit www stránky či E-shop a nemáte čas? ZAVOLÁME VÁM !

Tvorba www stran - zadejte tel. číslo

.

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
Nemáte čas a potřebujete rychle vyřešit Vaše požadavky ohledně www prezentace či spuštění e-shopu? ZAVOLÁME VÁM ! Stačí vyplnit Vaše telefonní číslo a naše pracovnice specializovaná na potřeby zákazníků Vás bude osobně telefonicky kontaktovat. Vaše telefonní číslo nebude použito pro jiné účely. Vytvoříme www stránky i pro časově velmi vytížené klienty!

Někteří z našich dalších zákazníků

Akro Real, a.s. - developerská společnost zaměřená na výstavbu bytů a rod. domů v Praze.
Zajišťujeme webové stránky www.rdbrezineves.cz.GREEN CENTER s.r.o. - parkovací systémy pro nákupní ...
Výroba razítek s množstevní slevou

Stárnou Vaše www stránky? Omlaďte je novým webdesignem.

Webdesign je v podstatě určitá forma reklamy, která na webu prodává vaše

Bonusové body pro naše věrné klienty

Naše klienty nyní odměňujeme bonusovým bodovým programem. Jestliže máte www stránky od

Optimalizujte svůj web, aby Vám přinášel zisk

SEO optimalizace je novým rychle se rozvíejícím oborem, který

Nejste vidět na internetu? Změňte to seo optimalizací vašeho webu

Seo optimalice se stává novým odvětvím

Sleva 10% pro nové firmy na www stránky či e-shop !

Snažíme se usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše >>

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2024. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva