logotyp

Chcete www stránky zdarma?

01.02. 2012
Chcete www stránky zdarma?

WWW stránky zdarma vypadají na první pohled jako velmi výhodná nabídka. Kdo z nás by nechtěl něco zadarmo? S věcmi, které dostanete zadarmo, to bývá často složité a v pozadí někdy číhá nebezpečí. Chcete www stránky zadarmo? Buďte opatrní. Z informačních prostředků snadno slýcháváme o výhodných nabídkách např. nových obchodů, které poskytnou prvním zákazníkům zboží za symbolickou cenu. A výsledek? Oni získají levnou reklamu, lidé tlačící se v davu možná šrámy z tlačenice.

I www stránky zdarma mají mnohá úskalí. Položte si nejprve otázku co od vašich www stránek zdarma čekáte. Pokud nabízí Vaše firma služby zákazníkům nebo provozujete e-shop, možná potřebujete, aby Vás našlo na internetu mnohem více lidí. Webovky zdarma k Vám však přivedou mnohem méně zákazníků než www stránky sestavené profesionálním týmem. Pro úspěšnou www prezentaci a samostatnou tvorbu www stránek musíte ovládat hned několik profesí a dovedností. Plavete v tom úplně sami a v bludných vodách internetu můžete snadno ztroskotat. Ovládáte loď, na níž jste zároveň kapitánem i plavčíkem. Rádi Vám pomůžeme.

Mnohé verze www stránek zdarma jsou navíc technicky zastaralé. Je to jako pořídit si zboží z výprodeje, kdy se obchodníci zbavují vysloužilých modelů. U ALS-Euro jsou Vám k dispozici nejnovější trendy a verze, služby stále zdokonalujeme, abychom mohli zákazníkům nabídnout to nejlepší. V době, kdy jde technický pokrok kupředu téměř ze dne na den Vám zastaralé verze úspěch nezajistí. Pokud si objednáte www stránky u ALS-Euro, v jejich ceně dostanete zdarma aktualizace na nové technologie. Potom budete mít jistotu, že se Vaše webovky zobrazí např. na ipodech a mobilních telefonech.

Při samostatné tvorbě www stránek zdarma musíte sami tvořit strukturu stánek, psát texty, vkládat a upravovat text i obrázky, bez pomoci vytvořit vlastní design a provést seo optimalizaci. Možná to budete chtít zvládnout sami, ale zabere Vám to spoustu času a uteče Vám mezitím mnoho zákazníků, jimž jste mohli věnovat svůj čas. Než se pustíte do samostatné tvorby www stránek, zkuste se nejdříve poradit s odborníky z ALS-Euro, kteří Vám pomohou najít to nejlepší řešení.

Když se zamyslíte, možná přijdete na to, že je jednodušší svěřit www stránky profesionálům, kteří zajistí nejen jejich tvorbu, ale hlavně to, že Vaše www stránky Vám vydělají peníze. Opravdu na www stránkách zdarma ušetříte?

 


Zpět na hlavní výpis

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2020. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva