logotyp

Proč si nepořizovat pro firmu www stránky a e-shop zdarma ?

Internet je dnes již větší médium než televize, a má svá pravidla. Vy byste se odvážili dělat si sami reklamu do televize s jistotou, že získá pozitivní ohlas a přivede skutečně zákazníky?


Pokud si pořídíte www stránky zdarma či bez měsíčního paušálu, může to mít tyto nevýhody:

 

  • Až budete mít se stránkami nějaký problém, může se vám snadno stát, že jej "zdarma" nikdo nebude řešit, nebo v teprve v řádu týdnů či měsíců. V rámci služeb, které jsou u nás standardem vaše problémy s webem řešíme průběžně tak, aby byla zajištěna plná funkčnost webové prezentace a nerušený příjem objednávek eshopu.
  • Pokud si na svém statickém či jednorázově zakoupeném webu nebudete vědět s něčím rady, těžko hledáte, koho se zeptat, kdo zdarma věnuje svůj čas tomu, aby vám kvalitně poradil. Oproti tomu služba Velký Web, kterou poskytujeme obsahuje i základní technickou podporu a podrobnou nápovědu.
  • Www stránky a e-shopy zdarma se prodraží. Na jejich obsluze strávíte podstatně více času, protože nejsou průběžně uživatelsky vylepšovány. Mnohdy se jedná o technicky zastaralá "výběhová" řešení. Ve srovnání s tím se snažíme našim zákazníkům přinášet doplňkové funkce, které šetří čas a zpohodlňují jakoukoli manipulaci s texty či obrázky na webu. Rovněž v rámci služby stránek rozšiřujeme web o nové marketingové nástroje.
  • U internetového obchodu zdarma není zajištěno, že při změně zákonů někdo e-shop upraví tak, aby byl v pořádku. Letos při změně sazby DPH od nás zákazníci dostali nabídku na hromadné změny sazby zboží a přepočítání cen. Někteří ji velmi rádi využili, hlavně když se jednalo o přecenění tisíce položek zboží.
  • Webové stránky zdarma mají menší šanci, že vám budou přivádět skutečné poptávky po zboží a službách. Nikdo vás totiž nebude mít důvod upozornit, že na stránkách nemáte něco, co je pro získávání poptávek  klíčové. Ani vás neupozorní, že na webu máte něco, co může zákazníky odradit od toho, aby u vás objednali. V rámci služby Velký Web je toto pro nás naopak prioritou, poskytujeme zájemcům z řad našich klientů konzultace správnosti webového obsahu který běží na systému Velký Web.
  • Do technických počítačových prostředků firem, které poskytují služby zdarma jejich provozovatel zpravidla neinvestuje, takže mnohdy dochází k zavirování stránek, k částečné nebo úplné ztrátě dat, a tím pádem ke zmaření vaší práce. Naproti tomu jištění dat a kvalitní technologické řešení je u našich služeb prioritou. Možná tento bod někteří nebudou považovat za tak klíčový, ale ocení jej jistě ti, kteří již o kompletní web stránky nebo e-shop kvůli hardwarové havárii serveru někde přišli.
  • Na www stránkách zdarma je v mnoha případech umístěna  poskytovatelem cílená reklama, která může odvést část vašich potenciálních zákazníků ke konkurenci dříve, než stačí na vašich stránkách objednat.
  • V e-shopech bez pravidelné péče programátorů může i několikrát za rok přestat fungovat export do vyhledavačů zboží (např. zbozi.cz), kvůli změně na straně vyhledavačů. Proto v rámci našich služeb v ceně pronájmu e-shopu tuto péči zajišťujeme.
  • Několikrát za rok vycházejí nové verze internetových vyhledavačů (Internet Explorer, Mozilla...). Bez pravidelné programovací údržby se vaše stránky nebo e-shop mohou začít v nových verzích špatně zobrazovat (slévající se texty, části textů a obrázky, které přetékají mimo stránky apod.). Při poskytování služeb stránek reagujeme na tyto změny a provádíme Vám pravidelné upgrady kodu web stránek na nové verze. Prostě tak, aby vy jste se mohli soustředit na provoz firmy, a nemuseli studovat nějaké technické problémy.


Kliknutím zde se informujte, jaké výhody vám přinese naše tvorba a správa webových prezentací a internetových obchodů (e-shopy), kterou nabízíme za reálné ceny. Jestliže máte starost o to, aby si webová prezentace na svůj provoz vydělala, věřte, že naším hlavním zájmem je, aby Vám přinášela maximální výnosy, a jsme ochotni v tomto směru poradit a po domluvě podniknout potřebné kroky (ceny provozu e-shopu zde). V tomto směru pamatujeme i na cenově zvýhodněnou variantu pro školy, pro neziskové organizace, občanská sdružení a kluby.


Systém webových stránek a e-shopu zajišťujeme více než 150 zákazníkům. Do referencí na našich stránkách jsme vybrali pro ukázku přes 50 realizací z posledních dvou let. Pokud máte jakékoli nejasnosti, není nic snazšího, než některé z nich, kteří mají službu Velký Web v současné době aktivní, zkontaktovat.

 

Zpět na hlavní výpis

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2020. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva